Dropshipping , stok tutmak yerinegelen siparişleri patilimama.com ‘a yönlendirerek, ürünlerin tarafımızdan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir sistemdir.

Patilimama olarak biz sistemi satış ortaklarımız menfaatlerine göre düzenleyerek Türkiye'de ilk defa uygulanan bir sistemle kazan kazan mantığıyla çalışmaktayız diğer dropdhipping firmalarının yapmış olduğu sabit kar marjı yerine ciro oranına göre değişen oranlar sunmaktayız.Yani nekadar çok satış yaparsanız okadar çok indirim alıp kazancınızı kat be kat arttırabilirsiniz.


Özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimcilere tavsiye etmekteyiz.Zira Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları ilk yatırım maliyetleriniz minimum seviyeye çekmektedir .Bu sayede sadece satış ve reklam odaklı çalışabilmektesiniz.


İş yapış biçimi olarak, stok tutma maliyetine girmeyen  yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde listeleryerek son kullanıcıların satın alma imkanı sağlarlar.
Bu sayede  stok tutulmayan ürünler  satışa sunulmuş olur ve gönderimi patilimama.com üzerinden sağlanır.Dropshipping İş Modeli:
Dropshipping hizmetinden en kolay ve ekonomik  yöntemle profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz.
Tedarik zinciri altyapımızla tüm yerli ve ithalatçı firmalardan uygun koşullarda ürün tedariği yapıp hizmetinize sunuyoruz
Profesyonel Ekip :
Ürünler kargoya gerekli ambalaj sistemleri kullanılarak hasar görmeden müşterilerinize ulaştırılmaktadır
Özellikle Hiçbir koli,koli bandı ürün ve  ambalaj malzemesinde firmamıza ait hiçbir ibare bulunmamaktadır.Ürünler firmanız adı ile gönderilmektedir.
 
Satış ortaklarımız Dropshipping hizmetini 2020 sonuna kadar  ÜCRETSİZ OLARAK Kullanabileceklerdir.
 
Dilediğiniz takdirde Firmanıza Sitenize Özel Koli , Paket, Poşet, Etiket, Sticker, Hediye Çeki vb. uygulamalarımız mevcuttur.
Fatura ve Teslimat Adresi :
Satış ortaklarımız Fatura Bilgisi ve Teslimat Adresi’ni sipariş verdiklerinde patilimama’ ya iletmekle yükümlüdür.
Patilimama faturayı bayi ünvanına keserek düzenlemektedir.
Son Müşteri adına fatura kesmemekteyiz  ve müşteriye bizim adımıza bir fatura gönderilmemektedir.Bu sayede müşterinizle aranızdaki satıcı alıcı ilişkisi korunmaktadır.
Satış ortağımız müşterisine kesmiş olduğu faturayı sitemizden sipariş verirken sipariş esnasında açıklama kısmında bize iletmekle yükümlüdür.
Patilimama sizin gönderdiğiniz evrakları paketinize ek yaparak kargoya teslim etmektedir.
Yanlış iletilen evraklardan patilimam sorumlu değildir.


Kargolama :
Kargolar Firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları(Aras Kargo,PTT Kargo) ile ile gönderilmektedir.
Tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup, siparişleriniz saat 15:00 ‘e kadar verildiğinde aynı gün kargoya verilir.
Saat 15.00 ‘dan Sonra Verilen Siparişler Bir Sonraki Güne Kalabilmektedir..
Kargo takip numarasını tarafınıza iletilecek olup sipariş takibinden yapabilirsiniz.
Satış ortağımız  tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Satış ortağı  tarafından karşılanacaktır.
Müşterinin sebep belirtmeden ürünü geri iade etmesi durumunda kargo ve ürün bedeli Satış ortağı  tarafından karşılanır.
Kargolama Ücretleri :
Sitemizdeki tüm ürünler kargo dahil ve kargo hariç şeklinde  listelenmektedir. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedeli alınmamaktadır 100 TL altı siparişlerde tüm Türkiye kargo fiyatı 15 TL dir kargo ücretleri sipariş esnasında tarafınızca görülmektedir.
Müşteri Hizmetleri / Destek
7/24 Destek sistemi ve whatsapp iletişim hattımızı kullanarak siparişe ait sorular sorabilir ve operasyon süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.


Detaylı bilgi ve sormak istediğiniz tüm konular hakkında info@patilimama.com yada 532 360 0724 iletişim hattından bizimle temasa geçebilirsiniz.Saygılarımızla